زیتون پرورده تک نفره رستورانی را از ورشکستگی نجات داد

زیتون در منطقه مدیترانه بسیار محبوب است و این ممکن است نرخ پایین سرطان در آنجا را توضیح دهد و ترکیبات فنلی موجود در زیتون پرورده تک نفره در درمان و پیشگیری از چندین نوع سرطان بهترین عملکرد را دارد.

استرس اکسیداتیو که در مورد آن صحبت می کنیم می تواند به قلب شما نیز آسیب برساند و بیش از حد این استرس کلسترول را اکسید می کند و باعث حمله قلبی می شود و اما به لطف آنتی اکسیدان های موجود در زیتون، این می تواند متوقف شود.

زیتون نیز حاوی چربی است، اما این نوع چربی خوب است و اسید اولئیک (یک اسید چرب تک غیراشباع) موجود در زیتون التهاب را کاهش می دهد و خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد.

یکی دیگر از مواد مغذی مهم در زیتون مس است که کمبود آن با بیماری قلبی مرتبط است و  آمریکایی ها مس کافی دریافت نمی کنند، که می تواند دلیل دیگری برای افزایش موارد بیماری قلبی باشد.

زیتون پرورده تک نفره

3. با التهاب مبارزه کنید
چربی های تک غیراشباع موجود در زیتون به همراه ویتامین E و پلی فنول ها به مبارزه با التهاب و بیماری های مرتبط با آن کمک می کند.

آنها همچنین حاوی ترکیب مهم دیگری به نام اولئوکانتال هستند که خواص ضد التهابی فوق العاده ای دارد و این دلیل دیگری است که زیتون در تسکین درد بدن نیز به خوبی عمل می کند (البته پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از زیتون برای این منظور با پزشک خود مشورت کنید.

اولئوکانتال با جلوگیری از تولید COX-1 و COX-2، آنزیم‌هایی که باعث التهاب می‌شوند، کار می‌کند (واقعیت جالب: تیلنول اینگونه عمل می‌کند و جالبتر اینکه این خاصیت زیتون شبیه ایبوپروفن است که یک داروی ضد التهابی محبوب است.

مطالعات نشان می دهد که چگونه زیتون و پلی فنول های آن می توانند به جلوگیری از تحلیل استخوان در افراد مسن کمک کنند. پلی فنول ها با افزایش تعداد استئوبلاست ها (سلول هایی که ماتریکس را برای تشکیل استخوان ترشح می کنند) کار می کنند و این باعث سلامت استخوان می شود .