فوم صندلی پراید می توانند بر روی مبل تعبیه شوند

مردم به دلایل مختلف از ما فوم می خرند و از بالشتک مبل گرفته تا فوم صندلی پراید، تشک گرفته تا بسته بندی، ما فوم را به اندازه برش می دهیم تا به شما کمک کنیم محصولات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

صنعت خودرو یکی از بخش‌هایی است که ما فوم را به آن عرضه می‌کنیم. ما با برندهای معروفی از جمله فراری، جگوار، لندرور، استون مارتین، پورشه، رولز رویس و بسیاری دیگر کار کرده‌ایم!

اگر به دنبال فوم یا فوم صندلی ماشین برای استفاده در سایر مناطق خودرو هستید، به جای مناسبی آمده اید.

ما فقط فوم صندلی ماشین را به صنعت خودرو عرضه نمی کنیم و در واقع ما فوم را برای مصارف مختلف عرضه می کنیم.

فوم صندلی پراید

یکی از این محصولات ما سینی های فوم سفارشی برای استفاده در خطوط مونتاژ خودرو است و این سینی ها به صورت سفارشی بر اساس مشخصات شما برش داده می شوند و  آنها را می توان برای نگهداری ایمن و محافظت از اقلام مهم مورد استفاده قرار داد، بنابراین از تلفات یا آسیب های غیر ضروری جلوگیری کرد.

ما همچنین اخیراً شروع به تهیه فوم اسکریم برای سرفصل خودروها کرده ایم و فوم اسکریم یک فوم پشت پارچه است که برای نرم کردن صندلی ها، کارت های درب، پانل ها، کناره ها، سقف ها و موارد دیگر استفاده می شود. رول اسکریم فوم در حال حاضر برای خرید در وب سایت موجود نیست و اگر مایل به خرید هستید، لطفا مستقیماً با ما تماس بگیرید.

ما علاوه بر رول های فوم اسکریم، طیف گسترده ای از ورق های فوم اثاثه یا لوازم داخلی را نیز در اختیار داریم و این شامل همه چیز از مموری فوم گرفته تا فوم بازسازی شده است و در حال حاضر 14 درجه منحصر به فرد برای خرید مستقیم از طریق وب سایت ما وجود دارد.

اگر نمی توانید نمره مورد نیاز خود را پیدا کنید، لطفاً مستقیماً با یکی از اعضای تیم ما تماس بگیرید، زیرا ممکن است هنوز آن را ذخیره کنیم.

به عنوان یک مبدل فوم حرفه ای، یکی از خدمات اصلی ما برش فوم به اندازه است و اگر به دنبال فوم به شکل خاصی هستید، ما می توانیم آن را برای شما بسازیم.

کارخانه ما به طور کامل با جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات برش فوم مجهز است و با تایید ISO 9001، محصولات ما نیز مطابق با بالاترین استانداردهای کیفیت ساخته شده اند.